Ogłoszenia parafialne 10. X. 2010

DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.       Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują:

2.       Do Kasy Inwestycyjnej, na remont Kościoła, wpłynęły ofiary: Drożał Bronisława – 100,oo zł; Kochmańscy nr 289a – 200,oo zł; Sucheccy nr 48 – 100,oo zł;„Bóg zapłać” za życzliwość.
Natomiast na Konto "Mirka" - zebrano do puszek 2.680 zł; wpłacono - 2.800zł.

3.       Obchodzimy dziś Dzień Papieski, poświęcony popularyzacji nauczania Papieża Jana Pawła II oraz uczeniu się jego wrażliwości na człowieka, „podstawowej drogi Kościoła”. Obchody tego dnia zrodziły się z potrzeby wdzięczności Bogu za wielki pontyfikat Jana Pawła II. Dzisiejsza Ewangelia ukazała nam wdzięczność jako ważną, chrześcijańską postawę, stąd włączmy się w nie całym sercem.

4.       W czwartek, 14 października, obchodzony jest w Polsce Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia otaczamy szczególną wdzięcznością ludzi, na których barkach leży edukacja i wychowanie młodego pokolenia. Pamiętajmy o nich także w naszej modlitwie.

5.       Trwają nabożeństwa październikowe, podczas których wspólnie rozważamy tajemnice różańca. Zachęcam do tej modlitwy.

6.       Intencje:
Ksiądz prałat Cd gregorianki za +Katarzynę.
Natomiast ksiądz proboszcz:
Pn11 +Zofię Balawejder: