Ogłoszenia parafialne 17. X. 2010

DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1.       Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują:
Krzan Marta, Stańko Katarzyna, Cwykiel Bernadetta, Trojnar Małgorzata, Hołub Zofia

2.       Do Kasy Inwestycyjnej, na remont Kościoła, wpłynęły ofiary: Brożbar Zofia Nr 132 – 100,oo zł i Piątek Stanisława – 100,oo zł; Kaszuba Władysław – 200,oo zł; Kuźniar Nr 227 – 100,oo zł; Wajhajmerowie Nr 227a – 200,oo zł;  „Bóg zapłać” za życzliwość i zrozumienie.

3.       Dzisiejsza Ewangelia zakończyła się dramatycznym pytaniem: „Czy Syn człowieczy znajdzie wiarę, gdy przyjdzie?”. Jednym ze sposobów umocnienia wiary jest modlitwa. Trwa miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Weźmy więc udział w nabożeństwie październikowym, podczas którego rozważamy tajemnice z życia Jezusa.

4.       Serdecznie zapraszamy członków Akcji Katolickiej, oraz wszystkich zainteresowanych działalnością naszego stowarzyszenia na Diecezjalny Dzień Skupienia Akcji Katolickiej. Spotkanie odbędzie się 23 października 2010 r. w Gwizdowie.
Zgłoszenia na wyjazd u P.Prezes POAK.