2 Niedziela Wielkanocna

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Inne

DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA       15 kwietnia 2012

CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Wiglusz Maria, Nikodem Danuta, Baran Bożena, Hołub Andrzej, Worsztynowicz Janina.
  2. Do Kasy Inwestycyjnej na remont Kościoła, wpłynęła ofiara: Bezimienna – 100,oo zł;
    bezimienna z Markowej – 100,oo zł; Dar na Radio Maryja – 100,oo zł. „Bóg zapłać” za życzliwość i zaufanie.
  3. W koronce do Miłosierdzia Bożego powtarzamy: „miej miłosierdzie dla nas i całego świata”. Z tych słów wynika, że nikt z nas nie może być wyłączony z nurtu Miłosierdzia Bożego. W niedzielę Miłosierdzia Bożego starajmy się wzmocnić codzienne praktykowanie tego nabożeństwa.
  4. Jutro, 16 kwietnia, papież Benedykt XVI będzie obchodził 85 rocznicę urodzin. Pamiętajmy o nim w modlitwie, prośmy Boga o wsparcie dla jego sił duchowych i fizycznych, by cały Kościół czuł jego ojcowską troskę i opiekę.
  5. INTENCJE:

ND15   730
1030 –+Marię Polak;
1500 – za parafian;

PN16 –+++Wojciecha, Ludwikę Stańko; Jakuba i Helenę;
WT17 –+Marię Polak;
ŚR18 –+Marię Polak;
CZ19 –++Katarzynę i Michała Duliban;
PT20 –+Marię Polak;
SB21 – Dziękczynno-błagalna za łaskę 10-u lat trwania przy NSPJ i NSMB wraz z prośbą o dalsze błog. Boże dla członków grupy modlitewnej i ich rodzin.
ND22 – 730 W intencji zadośćuczynienia Przenajświętszym Sercom Jezusa i Maryi i o łaskę błogosławieństwa Bożego dla Parafii i o owoce Misji Świętych;

1500 – Za dusze Zmarłych Parafian o ulgę w mękach czyśćcowych i ich rychłe zbawienie.

1. Zaproszenie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE
MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA GAĆ I OKOLIC
W RAMACH KTÓREGO ODBĘDZIE SIĘ