3 Nd_zw_B

22 stycznia 2012

1.    Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Sas Marta, Wilk Grażyna, Szlęk Helena, Głąb Anna, Balawejder Jadwiga.
2.    Do Kasy Inwestycyjnej, na remont Kościoła, wpłynęły ofiary: Nr150A – 200,oo zł; Nr 367 – 200,00 zł; T.A. Kędziorowie Nr196 – 100,oo zł; „Bóg zapłać” za życzliwość, zrozumienie i zaufanie.
3.    Dziś Dzień Dziadka. Nie zapomnijmy w naszej modlitwie o dziadkach.
4.    W środę, 25 stycznia obchodzimy święto nawrócenia świętego Pawła, upamiętniające wydarzenia pod Damaszkiem, gdy Pan Jezus ukazał się prześladowcy chrześcijan, Szawłowi, który odtąd stał się największym apostołem pogan, Pawłem.
5.    W najbliższą niedzielę na sumie Orkiestra OSP w Gaci zagra koncert kolęd dla Bartusia. Serdecznie zapraszamy do udziału. Już teraz proszę, aby któryś ze strażaków zebrał podczas Mszy świętej kwestę która zostanie przekazana na koszty związane z leczeniem wspomnianego naszego małego parafianina.
6.    INTENCJE MSZALNE:
ND22  730 – +Helenę Raźną;
1030 –    Ks. Prałat (Cd. gregorianki za +Antoniego i Marię)
1500 – za parafian;
PN23 – ++Bronisławę i Jana Stańko;
WT24 – +Franciszek Nycz;
ŚR25 – +++Katarzyna, Weronika, Franciszek;
CZ26   –+++Apolonia, Józef, Bronisław, Ludomir;
PT27   –    815 – Msza Święta z okazji dnia Patrona Szkoły bł. Bronisława Markiewicza; (liturgiczne wspomnienie bł. Bronisława Markiewicza obchodzimy 30 stycznia. Ponieważ dzieci i młodzież będą już wtedy na feriach, dlatego też uprzedzamy obchód ku czci patrona).
1700– +Leon Dzień:
SB28   – +++Anielę, Weronikę, Bronisława i Jana Lenar;
Nd29        730 –Ks. Prałat (Cd. gregorianki)
1030 – ++Marię i Kazimierza oraz zmarłych z Rodziny;
1500 – za parafian;
7.    OGŁOSZENIE O REKOLECJACH ZIMOWYCH RAM
Droga młodzieży !
Już za niedługo zaczynają się upragnione przez was ferie zimowe. Warto byłoby się zastanowić jak wykorzystać ten czas. Nasza grupa Ruchu Apostolstwa Młodzieży proponuje wyjazd na rekolekcje zimowe do Przemyśla. W ubiegłym roku były to rekolekcje filmowe i w tym roku także zapowiadają się ciekawie. Jest to okazja do wspaniałej zabawy, poznania nowych osób i pogłębienia relacji z Panem Bogiem. Gorąco zachęcamy młodych w przedziale wiekowym od 6 klasy szkoły podstawowej do klasy 3 szkoły średniej. Rekolekcje odbędą się w dniach 3-5 lutego 2012 r. w Domu Rekolekcyjnym Dobrego Pasterza w Przemyślu a ich koszt wynosi 70 zł. Zapisy do 31 stycznia u animatora Kamila Jeżowskiego (osobiście lub na nr telefonu, który znajduje się na ogłoszeniu w przedsionku). Planowany jest wyjazd pociągiem z Przeworska. Pozostałe informacje przy zapisach.
Grupa Ruchu Apostolstwa Młodzieży