6 Nd_zw_B

12 lutego 2012

1.    W imieniu Rodziców Bartusia składam najserdeczniejsze podziękowania i staropolskie „Bóg zapłać” dla Orkiestry Dętej OSP w Gaci, za zorganizowanie i przeprowadzenie zbiórki na rzecz Bartusia a wszystkim Parafianom, darczyńcom: za każdy dar serca niech Pan Najwyższy otacza opieką, błogosławi i po stokroć wynagradza.
2.    Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują osoby które to były już czytane w ubiegłą niedzielę.
3.    Przed nami ostatnie dni karnawału, tłusty czwartek. Przeżyjmy je w duchu chrześcijańskiej radości, która zawsze musi się łączyć z odpowiedzialnością za swoje czyny.
4.    We wtorek, 14 lutego – święty Walenty, kapłan, który poniósł śmierć męczeńską, gdyż podczas tortur nie chciał się wyrzec Chrystusa. Od lat także u nas przyjęło się go czcić jako patrona zakochanych. Niech to będzie okazja do radości, ale także do modlitwy, podziękowania Panu Bogu za miłość, którą nas obdarzył, i za bliskich, którzy nas kochają. Pamiętajmy też o wszystkich narzeczonych z naszej wspólnoty parafialnej i prośmy, aby ich wzajemna miłość się umacniała i aby z Bogiem wchodzili na wspólną drogę życia.
5.    W poniedziałek, wtorek i środę katecheza dla gimnazjalistów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
6.    W niedzielę, po Mszy Świętej popołudniowej na spotkanie zapraszam Rodziców Gimnazjalistów z klasy III.
7.    Intencje:
Nd12 730 - ……………………………