5 Nd_zw_B

5 lutego 2012

1.    Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Wojciech Szlęk, Kucha Tadeusz, Bondyra Krystyna, Bondyra Łukasz, Dudek Bernadeta.
2.    Do Kasy Inwestycyjnej, na remont Kościoła, wpłynęła ofiara: Sochaccy Nr 503A – 150,oo zł. „Bóg zapłać” za życzliwość, zrozumienie i zaufanie.
3.    Dziękujemy za złożoną ofiarę z okazji „Koncertu kolęd dla Bartusia” i za życzliwe i ofiarne wsparcie tej inicjatywy. Podczas składki na sumie zebrano kwotę: 2555 zł i 50 groszy. „Bóg zapłać”
4.    Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Tomasz Marcin Kaduk s. Krzysztofa i Marii, stanu wolnego, zamieszkały Gać z Anna Maria Majewska córka Józefa i Bogumiły, stanu wolnego, zamieszkała Sonina. Zapowiedź 2.
5.    Zachęcam wiernych do składanie podpisów w zachrystii lub biurze parafialnym pod petycją skierowaną do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie Telewizji Trwam należnego miejsca na tzw. multipleksie.
Społeczeństwo katolickie nie może pozwolić, aby ludzie nieżyczliwi Kościołowi wydawali decyzję tak bardzo go dyskryminujące. Polskie społeczeństwo katolickie ma prawo do właściwego traktowania go przez polskie władze publiczne.
6.    Intencje:
ND05    730 - +Agata Bar;
1030 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rodziny;
1500 – za parafian;
PN06     +Anielę Kurdziel;
WT07     +Józef Piłat;
Śr08     +Józef Piłat;
CZ09     ++Adela i Jacek Brożbar;
PT10    +Józef Piłat;
SB11    +Józef Piłat;
Nd12 730 - …………………………………………………
1030 – ++Sławomir, Józef Stańko;
1500 – za parafian;