3 WP/B

11 marca 2012

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz tj. w sobotę o godz.: 1100 kościół posprzątają i przygotują rodzice młodzieży bierzmowanej.
  2. Dzisiejsza składka – tak jak w każdą drugą niedzielę miesiąca – na utrzymanie p. kościelnego i siostry organistki.  Za tydzień proszę o składkę na wydatki związane zorganizowaniem Misji parafialnych.
  3. Są jeszcze – w zachrystii – do nabycia: wielkanocne paschaliki, baranki wielkanocne które po raz kolejny przygotowała Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Zebrane pieniądze pomogą w leczeniu chorych dzieci i w zorganizowaniu turnusu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych. Caritas przemyska prosi o ofiarę 7 zł za paschalik i 5 zł za baranka.
  4. W środę o godz.: 1330 w budynku kościoła ksiądz dziekan chce się spotkać z kandydatami do bierzmowania.
  5. W dniach od 13 marca do 21 marca 2012 r. nasza parafia będzie przeżywać Misje święte. Jest to czas słuchania nauk, odnawiania sakramentów, udziału w nabożeństwach. To wyjątkowe wydarzenie w parafii jest raz na 10 lat.
    DRODZY PARAFIANIE!
    Odpowiedzmy Bogu na Jego miłość: codziennym uczestnictwem w misjach świętych, pojednaniem w rodzinach i sąsiedztwie, powstaniem z nałogów, odnową życia, szczerą spowiedzią i pokutą za grzechy, codzienną modlitwą w intencji misji świętych.