5 Niedziela Wielkanocna

6 maja 2012

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Zofia Sysoł, Zofia Wilk, Monika Orzechowska-Kołcz, Alicja Paluch, Elżbieta Cyran.
  2. W niedzielę 13 maja 2012 r. spotkanie Rodziców klasy III po Mszy Św. popołudniowej i po nabożeństwie.
  3. Dzieci pierwszokomunijne niech pamiętają o swoich spotkaniach.
  4. W tygodniu: poniedziałek, wtorek, środa: spotkania dla młodzieży gimnazjalnej.
  5. Alumn Dominik Długosz, syn Piotra Długosz i Barbary Broda urodzony – 10. IV. 1987 r. w Przeworsku, stanu wolnego, zamieszkały Gać, parafia Gać został dopuszczony do święceń diakonatu, które to święcenia będą udzielane dnia 20 maja 2012 r. Zapowiedź 3

Gdyby ktoś z parafian lub innych osób wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie do udzielenia alumnowi święceń, jest obowiązany w sumieniu poinformować o tym Duszpasterza parafii lub Rektorat Seminarium Duchownego w Przemyślu.

Firma przewozowa podstawia autobus którym można wyjechać na te święcenia. Chętnych proszę, aby zadeklarowali swoją chęć wyjazdu i zarezerwowali miejsce w autobusie. Zapisy u p. kościelnego w Zachrystii.

1. Przygotowanie duchowe kandydatów do święceń diakonatu, jak również ich ostateczną decyzję i przyszłe życie w służbie Bogu i Kościołowi polecam Waszej modlitwie. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych które od najbliższej soboty poprzedzone będą Nowenną przed święceniami diakonatu. Polecajmy Matce Najświętszej wszystkie nasze sprawy. Zachęcam do uczestnictwa.
  2. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Kamil Krzysztof Mazur s. Władyslawa i Krystyny, stanu wolnego, zamieszkały – Gniewczyna Łańcucka i Sylwia Magdalena Kuźniar c. Wiesława i Bożeny z domu Bącal, stanu wolnego, zamieszkała – Gniewczyna Łańcucka. Zapowiedź 3.
    Gdyby ktoś wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie do udzielenia tegoż sakramentu, obowiązany jest w sumieniu poinformować o tym Urząd Parafialny.
  3. INTENCJE:
    ND06 – 730 +Marię Rogala;
    1000 – W int. Solenizanta Ks. Prałata o zdrowie i błogosławieństwo Boże;                                                  1500 – za parafian.

PN07 – +Marię Polak z int. Siostrzenicy Hasliny;
WT08 – +Stanisław Jakielaszek;
ŚR09 – ++Ludwikę i Wojciecha Stańko; Karolinę i Jana Adamczak;
CZ10 – Z okazji 18 rocznicy urodzin Kamila o zdrowie i błogosławieństwo;
PT11 – +Kazimierza Jakielaszek w 2-ą rocz.
SB12 – +Leon w 33-ą rocznicę;
ND13   – 730 ++Eugenia, Franciszek, Anna, Szymon;                1000…………………………………………………
1500 – za parafian.