6 Niedziela Wielkanocna

13 maja 2012

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Kłos Sławomir, Szpindor Elżbieta, Brożbar Maria, Wyczarska Katarzyna, Wyczarska Barbara.
  2. Do Kasy Inwestycyjnej na remont kościoła wpłynęła ofiara: R8 p.Wiesław – 1250,oo zł. „Bóg zapłać” za życzliwość i zaufanie.
  3. Jutro rozpoczynają się kwartalne dni modlitw poświęconych prośbie o dobre urodzaje. Całym sercem prośmy Boga Wszechmogącego, aby nam je dał i by nikomu nie zabrakło chleba powszedniego.
  4. Dzisiaj przypada kolejna rocznica objawień fatimskich, kiedy to Maryja gorąco wzywała do modlitwy różańcowej i pokuty. Ta jej prośba jest aktualna także dzisiaj, stąd podejmijmy ją ochotnym sercem.
  5. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Piotr Paweł Ryznar s. Mariana i Zofii Lenar, stanu wolnego, zamieszkały – Gać, parafia Gać i Renata Magdalena Balawejder c. śp. Jana i Danuty Balawejder, stanu wolnego, zamieszkała – Markowa, par. Markowa. Zapowiedź 1.
    Gdyby ktoś wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie do udzielenia tegoż sakramentu, obowiązany jest w sumieniu poinformować o tym Urząd Parafialny.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia, alumn Dominik pochodzący z naszej parafii otrzyma w Woli Zarczyckiej święcenia diakonatu.  Na tych, którzy zadeklarowali swoją chęć wyjazdu i zarezerwowali miejsce w autobusie przewoźnik oczekuje przy naszym kościele od 840 - 850.
  7. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych które to połączone są z Nowenną przed święceniami diakonatu.
  8. INTENCJE:
    ND13: