6 Nd. zw. A.

16 lutego 2014

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki i przygotowanie świątyni. Na następny raz tj. w sobotę na godz.: 900 proszeni są: Marta Wyczarska, Beata Jędrejko, Anna Cyran, Władysława Jakielaszek, Krystyna Kwolczak.
  2. Na remont kościoła – wpłynęła ofiara: R2 – 690,00 zł; „Bóg zapłać za już i proszę jeszcze”.
  3. Zwróćmy uwagę na pogłębianie naszej wiary. Zechciejmy, sięgnąć po lekturę Katechizmu Kościoła Katolickiego wraz z komentarzami do niego lub też po inne pozycje książkowe czy też po prasę katolicką.
  4. W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy tego dnia o papieżu Franciszku i o całym Kościele, jakim przyszło mu w tych trudnych czasach kierować.