7 Nd. zw. A.

23 lutego 2014

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki i przygotowanie świątyni. Na następny raz tj. w sobotę na godz.: 900 proszeni są: Beata Jędrejko, Anna Cyran, Monika Marszałek, Józef Dulian, Andrzej Drozd.
  2. Na remont kościoła – wpłynęła ofiara: R3 – 1520, 00 zł; R6 – 670, 00 zł. „Bóg zapłać za już i proszę jeszcze”.
  3. Liturgia dzisiejszej, siódmej niedzieli w ciągu roku ukazuje nam świętość, do której jesteśmy wezwani, a którą mamy realizować szczególnie poprzez praktykowanie miłości bliźniego. Wszystko, co robimy wobec bliźnich ze względu na miłość Boga, wróci do nas dziesięciokrotnie, choć często w zupełnie innej formie.
  4. W piątek 28. lutego mija rok od ustąpienia papieża Benedykta XVI ze Stolicy Piotrowej. On potrzebuje naszej modlitwy. Jaką formę modlitwy w jego intencji podejmiesz?
  5. Na końcu nadchodzącego tygodnia przypada pierwsza sobota miesiąca, kiedy goręcej zwracamy się do Matki Najświętszej i powierzamy Jej matczynej opiece nasze codzienne troski.
  6. Parafia pw. Chrystusa Króla w Przeworsku zaprasza na Nauki przedmałżeńskie które rozpoczną się 10 marca o godz.: 1830. Spotkania odbywać się będą w poniedziałek, środę, sobotę o godz.: 1830. Może w nich brać udział młodzież, która ukończyła 17 rok życia.