2 Ndz_Wielki_Post_A

16 marca 2014

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki i przygotowanie świątyni. Na następny raz tj. w sobotę na godz.: 900 proszeni są: Barbara Ingot, Janina Kaszuba, Stanisława Kielar, Anna Zwarycz, Kazimierz Drozd.
  2. Dziś po Mszy Świętej popołudniowej na spotkanie zapraszają czciciele Serc Pana Jezusa i Matki Bożej.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej popołudniowej zapraszam na spotkanie Parafialną Radę Duszpasterską.
  4. Obchodzimy dziś dzień modlitw za misje i misjonarzy. Wpatrując się w przemienione oblicze Jezusa, nie możemy zapominać, że na świecie wciąż są ludzie, do których nie dotarła jeszcze dobra nowina o zbawieniu. Dlatego też otoczmy serdeczną modlitwą i troską, także materialną.
  5. Trwa okres Wielkiego Postu. Nie zapominajmy o nabożeństwa wielkopostnych, takich jak Droga Krzyżowa czy Gorzkie Żale. W naszym kościele:
    - Droga Krzyżowa w piątek o godz.: 1630, zaś po niej - Msza Święta.
    - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele – o godzinie 1500, a później około 1600 Msza Święta. I tak przez cały Wielki Post.
  6. W najbliższą środę będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa. Spełnił on szczególną rolę wobec Pana Jezusa, będąc Jego opiekunem. W tym dniu będziemy się szczególnie modlić za ojców i opiekunów rodzin. Niech św. Józef wyprasza każdemu z nich łaskę dobrego spełniania powierzonych mu obowiązków troski o rozwój i świętość własnej rodziny i innych osób powierzonych ich opiece. Wstawiennictwu św. Józefa będziemy również powierzać wszystkie osoby noszące jego imię.
  7. INTENCJE

ND 16.III.