Ogłoszenia parafialne 05. IX. 2010

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Ulman Maria, Kordas Anna, Kordas Agnieszka, Wencel Mieczysława, Tomaszek Anna.
  2. Do Kasy Inwestycyjnej na remont Kościoła wpłynęły ofiary: bezimienna – 200,oo zł; Markowa – 200,oo zł; Trojnar Zofia Nr. 137 – 200,oo zł; R1 – 390,oo zł; R3 – 910,oo zł; R4 – 810,oo zł; „Bóg zapłać” za życzliwość i zrozumienie.
  3. Rozpoczął się rok szkolny i katechetyczny. Zainteresujmy się, czy nasze dzieci i młodzież sumiennie korzystają z katechizacji szkolnej. A więc czy już mają zeszyty, katechizmy. Spotkania, katecheza parafialna przed bierzmowaniem: Poniedziałek – I Gimnazjalna; Wtorek – II Gimnazjalna; Środa – III Gimnazjalna.
  4. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Łukasz Waldemar Adamczak syn Adama i Anny Basiak, stan wolny, zamieszkały Gać z Moniką Anną Homik córka Andrzeja i Genowefy Wołowiec, stan wolny, zamieszkała w Białobokach parafia Ostrów; Zapowiedź 3.
  5. Intencje:

Ksiądz Prałat