19 Nd zw C / 2022

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

7 sierpnia 2022
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Dziś pierwsza niedziela miesiąca a dziewiętnasta niedziela w roku liturgicznym. Modlimy się wspólnie, aby Bóg umocnił w naszych sercach ducha przybranych dzieci, abyśmy mogli osiągnąć obiecane dziedzictwo (kolekta mszalna). Niech nasze dobre pragnienia wspomaga także orędownictwo Maryi, która w różnych sanktuariach gromadzi rzesze pielgrzymów.

2. Zapraszam do udziału w Drodze Krzyżowej – w intencji trzeźwości naszych rodzin – w piątek na godz.: 1730.

3. W sobotę od godz.: 1700 – 1800 zapraszam do skorzystania ze Spowiedzi przed naszym parafialnym Odpustem. Będą spowiadać zaproszeni kapłani.

4. „Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęła ofiara: Markowa - bezimienna = 200,00 zł. „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

5. „Bóg zapłać” za przygotowanie świątyni, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę – proszę o podjęcie kolejki: Dzień Małgorzata, Sochacka Helena, Rogala Kazimierz, Szylar Edyta, Dzień Kazimiera, Kwiatek Teresa, Polak Stanisław, Bemben Maria, Szubart Edyta, Kruk Marta.

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.