12 Nd zw B / 2024

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

23 czerwca 2024
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1. Jutro przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. To poza Jezusem i Jego Matką, Maryją, jedyny święty, którego czcimy ziemskie narodziny. Przez jego wstawiennictwo pragniemy modlić się o łaskę bycia wiarygodnym świadkiem Jezusa Chrystusa. Zapraszamy do udziału w Eucharystii.

2. Natomiast w sobotę, 29 czerwca, świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Świętych o godz.: 730 i 1800 w intencji całego Kościoła, jego widzialnej głowy, a także nas samych, byśmy stawali się apostołami Chrystusa w miejscu naszej pracy, nauki i odpoczynku. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.

3. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W piątek - po Mszy Świętej wieczornej - proszę o podjęcie kolejki: Jerzy Stańko, Krystyna Ogryzek, Sylwia Puszkarz, Anna Piejko, Małgorzata Marszał, Justyna Fołta.

4. Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęła ofiara: Gać Nr 255 = 120,00 zł /całoroczna/; „Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze”.

5. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
Zdzisław Jan Szenborn, stanu wolnego, zamieszkały Cieplice – parafia Kolonia Polska
i
Aldona Agnieszka Pańko, stanu wolnego, zamieszkała Gać.
Zapowiedź 2.
Ktokolwiek zna przeszkody do zawarcia tego związku małżeńskiego zobowiązany jest w sumieniu poinformować urząd Parafialny.

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.