11 Nd zw B/2024

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

16 czerwca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana.

2.We wtorek spotkanie po Mszy św. dla młodzieży szkolnej z klasy 5 SP.

3. W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny.
Na dziękczynną Mszę Świętą zapraszam w piątkowy poranek o godz.: 800.

4. Parafia Handzlówka organizuje i zaprasza na wycieczkę: MAZURY _ WILNO w dniach 20 – 23 sierpnia 2024 r.
W planie:
a. Święta Woda – Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej;
b. Augustów – rejs po Kanale Augustowskim;
c. Wilno /Starówka, Ostra Brama, Brama Bazyliańska, Góra Trzech Krzyży/;
d. Giżycko – Twierdza Boyen;
e. Mikołajki /nazywane letnią stolicą Polski/;
f. Grabarka;
Koszt wyjazdu – 1.400,00 zł od osoby przy grupie 45 osób. W cenie: autokar, 3x nocleg, 3x objadokolacja, 3x śniadanie, rejs po jeziorze, przewodnik, bilety wstępu. Zapisy telefon – 724 511 176. Organizatorzy – Serdecznie zapraszają.

5. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W sobotę rano, proszę o podjęcie kolejki: Wojciech Brożbar, Katarzyna Machniak, Stanisław Babiarz, Maria Nawracała, Sławomir Wikiera, Grzegorz Miara, Halina Balaweneder.

6. Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęła ofiara: Gać Nr 340 = 120,00 zł /całoroczna/; „Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze”.

7. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Zdzisław Jan Szenborn, s. Józefa Połeć i Janiny Kierepka, stanu wolnego, zamieszkały Cieplice – parafia Kolonia Polska i Aldona Agnieszka Pańko c. Mariana i Władysławy z d. Wojtas, stanu wolnego, zamieszkała Gać. Zapowiedź 1.
Ktokolwiek zna przeszkody do zawarcia tego związku małżeńskiego zobowiązany jest w sumieniu poinformować urząd Parafialny.

 

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.