10 Nd zw B / 2024

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

9 czerwca 2024
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł jako obiecany Mesjasz i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata. Może warto skorzystać z okazji i przyjść na Mszę Świętą również w dni powszednie.

2. W czerwcu poświęconym czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia po Mszy Św wspólnie odmawiamy bądź śpiewamy Litanię do Bożego Serca. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

3. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W sobotę rano, proszę o podjęcie kolejki: Elżbieta Szpindor, Małgorzata Kozubek, Anna Solarz, Joanna Sas, Maria Kremer, Zofia kremer, Joanna Szpiłyk.

4. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego /sprzęt RTV i AGD/ będzie trwała do 14. VI. 2024 r. do godz.: 1600 i wtedy nastąpi jego odbiór.

5. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Mateusz Szaro, s. Krzysztofa i Ewy, stanu wolnego, zam. Różanka par. Grodzisko k. Strzyżowa i Anna Szewczyk, c. Jacka i Bożeny, stanu wolnego, zam. Gać. Zapowiedź 3.
Ktokolwiek zna przeszkody małżeńskie do zawarcia tego związku zobowiązany jest w sumieniu poinformować Urzą
d Parafialny.

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.