6 Nd/A

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Homa Beata, Machniak Józefa, Zabroń Aniela, Olech Renata, Machniak Mariola.

2. Dziś w niedzielę 13 lutego o godz.: 1600 spotkanie z Rodzicami tej młodzieży z klas III Gimnazjum,  którzy w tym roku przyjmą sakrament bierzmowania.
3. Również dziś około godz.: 1600 odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszam do udziału.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej popołudniowej spotkanie Grupy Modlitewnej Czcicieli Serca Pana Jezusa i Matki Bożej.
5. Intencje:
Ksiądz Prałat Cd. gregorianki za +Kazimierza,
Ksiądz Proboszcz:
Nd13 –730 +Marię D. 1030 …; 1500 – za parafian
Pn14 730 – +Marię D.
Wt15 – ++Stanisław Patrzyk
Śr16  – +Marię D.
Cz17 – +Marię D.
Pt18  –+ Marię D.
Sb19 – +Marię D.
Nd20 – 730…; 1030 ++Marię i Teofila Hęclik; 1500 – za parafian;

6. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Janusz Szczepan Rusinek syn Stanisława i Zofii, stanu wolnego, zamieszkały Gać i Bożena Agnieszka Superson c. Jana i Zofii, stanu wolnego, zamieszkała w Rogoźnie parafia św. Józefa. Zapowiedź 1.

7. W niedzielę 20 lutego 2011 roku odbędą się uroczystości związane z 75. rocznicą założenia w Makowej pierwszej w Polsce Spółdzielni Zdrowia. Spółdzielnia ta rozpoczęła działalność w dniu 15 września 1936 roku w Markowej dla wsi: Markowa, Gać, Białoboki, Sietesz, Chodakówka, Lipnik oraz Husów.
Uroczystości rozpoczną się mszą św. o godzinie 11:00 w kościele parafialnym w Markowej. Szczegółowy program zawarty jest na plakatach.

Nasza Modlitwa dziękczynna – do dnia beatyfikacji.
Janie Pawle II nasz święty orędowniku, Wspomożycielu w trudnych sprawach. Ty, który swoim życiem świadczyłeś wielką miłość do Boga i ludzi, prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi. Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości. Pragniemy prosić Cię o wstawiennictwo we wszystkich naszych sprawach. Wierząc, że przez Twoją wiarę, modlitwę i miłość pomożesz zanieść je do Boga. Wyproś nam u Boga Wszechmogącego łaski, o które się modlimy. Uproś nam dar umocnienia naszej wiary, nadziei i miłości. Wierzymy w moc modlitwy i w Twoją zbawienną pomoc. Boże w Trójcy Przenajświętszej, dziękujemy Ci za to, że dałeś Kościołowi Papieża Jana Pawła II, w którym zajaśniała Twoja ojcowska dobroć, chwała krzyża Chrystusa i piękno Ducha miłości. On, zawierzając całkowicie Twojemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, ukazał nam żywy obraz Jezusa Dobrego Pasterza, wskazując świętość, która jest miarą życia chrześcijańskiego, jako drogę dla osiągnięcia wiecznego zjednoczenia z Tobą. Udziel nam, za jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą prosimy z nadzieją, że Twój Sługa Papież Jan Paweł II, zostanie włączony w poczet Twoich świętych. Amen.