7 Nd/A

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Dziedzic Zofia, Zając Stanisław, Głąb Anna, Bałacki Stanisław, Zardzewiały Sabina. Sprzątanie Kościoła w piątek godz.: 830.
2.
Do Kasy Inwestycyjnej, na remont Kościoła, wpłynęły ofiary: Nr 323a – 300,oo zł; R2 – 440,oo zł; „Bóg zapłać” za życzliwość i zrozumienie.
3.
W dzisiejszą niedzielę po Mszy Świętej popołudniowej spotkanie Grupy Modlitewnej Czcicieli Serca Pana Jezusa i Matki Bożej.
4.
Intencje:
Ksiądz Prałat Cd. gregorianki za +Kazimierza,
Ksiądz Proboszcz:
Nd20 – 730…; 1030 ++Marię i Teofila Hęclik; 1500 – za parafian;
Pn21 – 730 +Marię
Wt22 –  +Marię
Śr23 – ++Stefanię i Władysława Puchała,
Cz24 – 730 ++Krzysztofę i Józefa Szpiłyk,
Pt25 – ++Antoniego, Katarzynę i Janinę,
Sb26 – +++Marię i Piotra Kwolczak; Katarzynę i Jozefa  Flak,
Nd27 – 730 +Marię Kud; 1030 …; 1500 – za parafian;

5. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Janusz Szczepan Rusinek syn Stanisława i Zofii, stanu wolnego, zamieszkały Gać i Bożena Agnieszka Superson c. Jana i Zofii, stanu wolnego, zamieszkała w Rogóżnie parafia św. Józefa. Zapowiedź 2.