3_Nd_Wielkiego_Postu_A

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują:

2. Ofiarę na renowację Kościoła, składają: R1 – 310,oo zł; R8(p. Wiesław) – 800,oo zł; R8(p. Wacław) – 520,oo zł; „Bóg zapłać” za życzliwość, zrozumienie i zaufanie.

3. Dziś tj. w niedzielę, 27 marca w kościołach wszystkich diecezji w Polsce jest organizowana ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.

4. Zapraszam do udziału w wielkopostnych nabożeństwach: piątkowej Drodze Krzyżowej i niedzielnych Gorzkich Żalach. Przypominam, że za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek będziemy przepraszać Boże Serce za wszelki brak miłości, za lekceważenie daru Bożego Miłosierdzia. Przed południem - odwiedziny u chorych i seniorów. W sobotę powierzymy naszą wspólnotę, każde rodzące się w niej i godnie kończące się życie Sercu Maryi – najlepszej z Matek.

6. Właśnie w pierwszą sobotę miesiąca, 2 kwietnia, przypada 6. rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. Ponieważ jest Sługą Bożym przez jego wstawiennictwo możemy prosić Boga o potrzebne dla nas łaski.   W Sobotę po Mszy Świętej i po Nabożeństwie zapraszam na spotkanie Akcję Katolicką. Natomiast w Niedzielę po Gorzkich Żalach na spotkanie zapraszam Grupę Modlitewną Czcicieli Serca Pana Jezusa i Matki Bożej.

7. Intencje:   Nd27   730 –Gregorianka +Jan Zając; 1500 - za parafian
1030 - +Tadeusz (Ks. Prałat
P28 - +Helena Dzień:
Wt29 - +Helena Dzień:
Śr30 – ++Michał, Maria Dzień i Franciszka Polak:
Cz31 – ++Salomea i Jan Jakielaszek;
Pt01 – ++Ignacy, Stanisław, Józef;
Sb02 – ++Zofia, Henryk i Andrzej;
Nd03 - 730 – ++Władysław i Maria Zając;

W związku z przejściem na czas letni Msze Św. w tygodniu o godz.: 1800 .

8. Dziś tj.27-III. po Gorzkich Żalach wraz z Siostrą zapraszamy na spotkanie formacyjne Rodziców tej młodzieży, która uczęszcza do klasy drugiej gimnazjum.