Przedszkole - rekrutacja na rok 2020/2021

Administrator, Utworzono: . Opublikowano w Przedszkole

WAŻNE OGŁOSZENIE

Przez cały marzec 2020 r. prowadzone będą zapisy dzieci do Niepublicznego Przedszkola im.św. Józefa w Gaci na rok szkolny 2020/2021.

Obowiązek pobrania i złożenia wniosku dotyczy zarówno dzieci nowych ( od 2,5 do 6 lat), jak i tych, które już do przedszkola uczęszczają.

Zebranie dla Rodziców dzieci
przyjętych do Przedszkola Sióstr Służebniczek w Gaci
na rok 2020/2021
odbędzie się 30 sierpnia 2020 (tj. w niedzielę) w Kościele,
po Mszy św. o godz.: 1500.

Przedszkole im. Św. Józefa w Gaci

Administrator, Utworzono: . Opublikowano w Przedszkole

Przedszkole św. JózefaNiepubliczne Przedszkole im. Św. Józefa w Gaci

Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP w Gaci prowadzi cele i zadania dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze podstawy programowej , wzbogacając je o program Bł. Edmunda Bojanowskiego. Kształtuje postawy miłości do Boga, Ojczyzny i drugiego człowieka oraz szacunku wobec przyrody. Wychowuje w duchu wartości i zasad wiary katolickiej. Zapewnia opiekę, wychowanie i uczenie się w atmosferze akceptacji, bezpieczeństwa i radości. Wspomaga i ukierunkowuje wszechstronny rozwój dzieci zgodnie z ich indywidualnymi możliwościami. Rozwija indywidualne zdolności i zainteresowania dzieci. Przygotowuje do szkoły. Wszystkim dzieciom umożliwia naukę języka angielskiego. Proponuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych (zajęcia logopedyczne, zajęcia teatralne, zajęcia rytmiczno – taneczne, religię, zajęcia sportowe, lekcje żywe z przyrody ). Współdziała z rodzicami i środowiskiem. Zapewnia pomoc psychologiczno- pedagogiczną dla dzieci i rodziców. Współorganizuje i bierze udział w uroczystościach, konkursach i imprezach. Posiada własny kalendarz wydarzeń i tradycji.

Wychowywanie dziecka według koncepcji Bł. Edmunda Bojanowskiego dokonuje się poprzez:przedszkole02

• Wychowanie do miłości człowieka - „miłość dusz”
  • Wychowanie do radości
  • Wychowanie do współodpowiedzialności z innymi i wdzięczności