18 Niedziela zwykła

5 sierpnia 2012

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Elżbieta Kud, Stanisław Zięba, Anna Szpiłyk, Krystyna Bartman, Zofia Kudła, Elżbieta Żelazny.

2.
Do Kasy Inwestycyjnej na remont kościoła wpłynęła ofiara: Helena i Aleksander Dzień z Markowej – 100,oo zł;

3.
Jutro Kościół obchodzi święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Markowej.

4.
Przeżywamy sierpień – miesiąc trzeźwości – w którym Kościół zachęca nas do podejmowania wyrzeczeń picia napojów alkoholowych.

5.
Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:

Zapowiedź 3:
Krzysztof Świątek syn Jana Mieczysława i Elżbiety Kiper, stanu wolnego, zamieszkały Gać – parafia Gać z Justyną Katarzyną Szylar córką Mieczysława i Heleny Barbary Szponar, stanu wolnego, zamieszkała w Białobokach – parafia Ostrów.

Zapowiedź 2:
Wiktor Kazimierz Kuźniar
syn Ryszarda Michała i Zofii Rosół, stanu wolnego, zamieszkały  w Nowosielcach – parafia Nowosielce z Katarzyną Teresą Flak córką Andrzeja Jana i Anny Kolczak, stanu wolnego, zamieszkała w Gaci.

Krzysztof Zbigniew Stącel
syn Tomasza i Marii Kluz, stanu wolnego, zamieszkały Dębów, parafia Dębów z Jadwigą Alicją Tomaszek córką Tadeusza Mariana i Anny Marii Krupa, stanu wolnego, zamieszkała w Gaci.

Marcin Rydzik
syn Stanisława i Marii Teresy Moskal z Anetą Marią Hawro córką Stanisława i Zofii Bartman, stanu wolnego, zamieszkała w Gaci.

Gdyby ktoś wiedział o jakichkolwiek przeszkodach do udzielenia tegoż sakramentu a zachodzących pomiędzy wyżej wymienionymi osobami, obowiązany jest w sumieniu poinformować o tym Urząd Parafialny.

6.
Intencje: