2 Ndz. Adwentu/B

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

4 grudnia 2011

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Adamczak Mieczysława, Tonia Zofia, Kiełb Danuta, Skawina Zofia, Szewczyk Marek, Majcher Katarzyna.
  2. Do Kasy Inwestycyjnej, na remont Kościoła, wpłynęły ofiary: Alicja Homa z Markowej – 200,oo zł; R1 - 370,oo zł; R1 - 370,oo zł; Gać Nr 527 – 200,oo zł;  „Bóg zapłać” za życzliwość, zrozumienie i zaufanie.
  3. Dziś zapłonęła druga świeca  przypominająca, że przeżywamy drugą niedzielę Adwentu, i to, że Adwent niedługo osiągnie półmetek. Zapraszam na Msze Roratnie. Roraty w tym tygodniu:  1700.
  4. W czwartek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w naszym kościele o godz.: 730, 1030, 1700 – podczas której będą poświęcone  Medaliki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  5. Siostry zakonne serdecznie dziękują za życzliwe przyjęcie, dobre słowo i ofiary złożone z racji roznoszenia opłatków. Gdyby ktoś jeszcze potrzebował opłatki wigilijne to można się zaopatrzyć u sióstr. Ja ze swej strony polecamy również caritasowe świece wigilijne.
  6. Uczniowie ZS w wykonali pocztówki i ozdoby bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny w niedzielę 11 i 18 grudnia po Mszy Św. zebrane ofiary zostaną przeznaczone na koszty związane z leczeniem Bartusia Toni.
Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.