Św. Szczepana

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

26 grudnia 2011

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: …
 2. Do Kasy Inwestycyjnej, na remont Kościoła, wpłynęły ofiary:  R1 – 240,oo zł; Nr 347 – 100,oo zł; Sasowie Nr208 – 200,oo zł; „Bóg zapłać” za życzliwość, zrozumienie i zaufanie.
 3. W tygodniu Msze Święte: godz.: 1700.
 4. W środę 28. XII.: Święto Świętych Młodzianków - dzień ekspiacji za grzechy przeciw życiu (antykoncepcja, aborcja, in vitro, eutanazja). W parafiach nabożeństwo wynagradzające – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 5. W piątek 30. XII.: Święto Świętej Rodziny - dzień modlitw o umocnienie miłości i wierności małżeńskiej oraz jedności w rodzinach.
 6. W sobotę zakończenie roku kalendarzowego. Z tej okazji zapraszam wszystkich na godzinę 1600 na uroczystą Mszę Świętą dziękczynną za ten mijający rok.
 7. W przyszłą niedzielę świętować będziemy Nowy Rok i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Mimo różnych atrakcji sylwestrowych nie zapomnijmy o rozpoczęciu z Bogiem w sercu 2012 roku.
 8. Rodzice Barusia Toni składają serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe okazane przy okazji kiermaszu świątecznego. Zebrana kwota 2103,45 zł została przekazana Rodzinie. Rodzina Bartusia wszystkim darczyńcom życzy zdrowia, silnej wiary i nadziei płynącej od Bożej Dzieciny. Bóg zapłać.
 9. Dzieci i młodzież z Koła Misyjnego dziś i jutro pójdą po parafii z „kolędą misyjną”. Prosimy otworzyć serca i drzwi swoich domów. Ofiary zebrane zostaną przekazane dla dzieci biednych i głodnych z krajów misyjnych.          
  Natomiast młodzież z Ruchu Apostolstwa Młodzieży od środy będzie chodzić po kolędzie i przy tej okazji będzie roznosić kalendarze ścienne 8 kartkowe wydane z okazji 100 rocznicy śmierci błogosławionego księdza Bronisława Markiewicza (ciekawostka – w kalendarzu znajduje się zdjęcie ukazujące wnętrze naszego kościoła). Serdecznie zachęcam, aby życzliwie przyjąć w domowe progi i tych kolędników.
Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.