4 Niedziela zwykła C

3 lutego 2013

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz tj. w sobotę na godz.: 830 do sprzątania kościoła i otoczenia kościelnego przyjdą: Dzień Danuta, Gorzkowicz Helena, Cyma Eugeniusz, Szlęk Józef, Szlęk Andrzej, Kuźniar Jadwiga.

2. Na remont kościoła tj. ołtarza głównego – wpłynęły ofiary: Bar Zofia Nr 152 – 100,oo zł; Kowal Stanisław – 150,oo zł; Długosz Aneta Nr 259 – 100,oo zł; Maria Kuźniar Nr 315 – 50,oo zł; bezimienna – (ale dla statystyki znana) – 150,oo zł.

3. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za te chwile przeżyte z Wami w czasie odwiedzin duszpasterskich, za te chwile modlitwy i serdecznej rozmowy, jak również wszelkie ofiary złożone przy tej okazji.

4. Zbliżamy się do pokutnego okresu Wielkiego Postu – Środa Popielcowa w tym roku przypada już 13 lutego, czyli za dziesięć dni!

5. Gmina Gać informuje, iż w okresie od  1 lutego do 15 marca 2013 roku prowadzi rekrutację do II tury projektu „WAŻNE DLA NAS POKOLENIE-KOMPLEKSOWA OBSŁUGA OSÓB 50+” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt ten jest skierowany do bezrobotnych, poszukujących pracy zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy oraz nieaktywnych zawodowo mieszkańców Powiatu Przeworskiego w wieku 50-64 lata. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Biurem Projektu mieszczącym się w Urzędzie Gminy Gać pok. nr 12,15.

6. Biuro Projektu  „Edukacja przedszkolna kluczem do sukcesu” realizowanego przez Zespół Placówek Oświatowych w Gaci ogłasza rekrutację do Punktów Przedszkolnych, w których posiada wolne miejsca: Białoboki oraz Gać.
Projekt skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym: 3-5 lat (w szczególnie uzasadnionych przypadkach może zostać przyjęte dziecko, które ukończyło 2,5 roku -zgodnie z ustawą o systemie oświaty), które zamieszkują teren Gminy Gać. Szczegółowych informacji udziela biuro projektu w dniach od 4-8 luty 2013r. w godzinach rekrutacji od 1530-1630 .