SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY

25 maja 2014

1. Przed nami ostatni tydzień tego miesiąca maja, dlatego zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
  2. Jutro, 26 maja, przypada Dzień Matki. Z tej okazji nie tylko składajmy życzenia, ale polecajmy je Bogu w modlitwie, prosząc dla nich o wszystkie potrzebne im łaski. A dla tych, które już Pan powołał do wspólnoty ze sobą w niebie, prośmy o Boże miłosierdzie, aby mogły wyśpiewywać Jego chwałę na wieki.
  3. W sobotę, 31 maja, przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Ona jest świątynią Ducha Świętego od chwili Zwiastowania i niesie go innym.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci, które dzisiaj obchodzą rocznicę I Komunii Świętej – za złożoną ofiarę na odnowę świątyni oraz za porządki na placu przy kościele a także za sprzątanie w kościele. „Bóg zapłać”.  Na raz następny sobota godz.: 800 proszeni są: Dzień Stanisław, Szewczyk Maria, Dzień Małgorzata, Dzień Maria, Dzień Kazimierz.
  5. ZAPOWIEDŹ 2 -  Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się: Niemczak Michał Stanisław, s. Józefa i Stanisławy z domu Kielar, stanu wolnego, zamieszkały – Markowa i Ryfa Anna Maria, c. Józefa i Aleksandry z domu Brożbar, stanu wolnego, zamieszkała – Gać.