31 Nd zw C / 2019

3 listopada 2019

1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

2. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.

3. Ksiądz kapelan Rafał Borcz z Szpitala w Łańcucie, zwraca się z prośbą o umożliwienie w dniu 10 listopada 2019 r. (tj. w najbliższą niedzielę) wygłoszenia Słowa Bożego, oraz zebranie ofiary na rzecz rozbudowy Kaplicy w Centrum Medycznym.

4. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę tj. 09. XI. 2018 r. dyżur podejmą: Szpytma Barbara, Jakielaszek Małgorzata, Bącal Bogdan, Stańko Stanisław, Bącal Urszula, Bemben Grażyna.

5. Do Kasy Inwestycyjnej na odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: Proszę nie czytać = 150 zł; Gać Nr 127 = 200 zł; + 120 (całoroczna) + 10 zł (śmieciowe); Szpiłyk Zofia Gać Nr 477 = 100 zł; "Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

6. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkania według porządku tj.: poniedziałek – klasa VI; wtorek – VII; środa – VIII. Całość spotkania to: udział we Mszy Świętej i nabożeństwie za zmarłych a potem katecheza.

Tzw.: „Kurs przedmałżeński” dla przygotowujących się do sakramentu małżeństwa odbędzie się w naszej parafii w sobotę – tj. 09. XI. – około 1730.