33 Nd zw C / 2022

13 listopada 2022

1. Dziś trzydziesta trzecia niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. W drugą niedzielę listopada od 2009 roku obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Dziś także z inicjatywy papieża Franciszka obchodzony jest Światowy Dzień Ubogich.
Również, dziś po sumie – w naszym kościele – Koncert piosenki patriotycznej w wykonaniu dzieci z naszej Szkoły Podstawowej a także Kwesta dla Poli.

2.W najbliższą niedzielę, 20 listopada, przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela roku liturgicznego.

3. „Bóg zapłać” za przygotowanie świątyni, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę – proszę o podjęcie kolejki: Anna Lonc, Anna Kielar, Małgorzata zając, Zofia Orzechowska, Stanisław Drozd, Anna Zając.

4. „Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęły ofiary: Gać Nr 235 = 200,00 zł; Gać Nr 262 = 200,00 zł; Gać Nr 144 = 300,00 zł; Balawejdrowie Gać Nr 527 = 400,00 zł; Katarzyna i Janusz Słysz Gać Nr 423 = 250,00 zł + 120,00 zł (całoroczna); Maria i Józef Szlęk Gać Nr 219 A = 120,00 zł (całoroczna); „Bóg zapłać” za już i proszę o jeszcze.

5. ks. Piotr Czarniecki zwraca się z prośbą, aby zaprosić słuchaczy i przyjaciół Radia FARA do skorzystania z pielgrzymki do Ziemi Świętej (wystarczy na stronie radiofara.pl kliknąć w baner pielgrzymki lub tutaj cutt.ly/rf_pielgrzymka).