3 Nd zw A / 2023

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

22 stycznia 2017
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. W całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w najbliższą środę, 25 stycznia, w święto Nawrócenia św. Pawła, W tej intencji ofiarujmy nasze modlitwy, trudy i cierpienia.
 2. W święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła prośmy o łaskę, aby Pan również nas zechciał nawrócić. Tego nawrócenia potrzebujemy na co dzień.
 3. Dnia 26-I-2023 r. rozpoczyna się Nowenna przed bierzmowaniem przez wstawiennictwo błogosławionego Bronisława Markiewicza. Zapraszam do udziału nie tylko młodzież, ale także czcicieli błogosławionego Bronisława.
 4. W czwartek odbyła się Komisja Konserwatorska – która, po dokonaniu oględzin obiektu stwierdziła: „wykonanie pełnej konserwacji półkoli ścian tarczowych w obrębie sklepienia nawy południowo-wschodniej. Prace wykonano zgodnie z założeniami programowymi uzgodnionymi Decyzją konserwatorską”.
  Dalsze prace w przedmiotowej nawie w zakresie dekoracji malarskich, zapewne nastąpią po zabezpieczeniu odpowiednichśrodków finansowych.
 5. Do Kasy Inwestycyjnej wpłynęły następujące ofiary: Ewelina i Piotr BalawejderGać Nr 369 =350,00 zł (całoroczna + fundusz remontowy);
  Gać Nr 30 A =320,00 zł (całoroczna-120,00 zł + fundusz remontowy-200,00 zł za 2022 r.); Składam „Bóg zapłać” za już, ale też proszę o jeszcze.
 6. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, oraz za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W najbliższą sobotę dyżur podejmą: Zofia Orzechowska, Małgorzata Zając, Krystyna Dzień, Ewelina Bielówka, Dorota Słowik, Bogumiła Dzień, Danuta Szlęk.
 7. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
  Urszula Katarzyna Bar, zamieszkała Gać, stanu wolnego i Wojciech Paweł Słysz zamieszkały Nowosielce, stanu wolnego. Zapowiedź 1.
  Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach do zawarcia małżeństwa
  a zachodzących pomiędzy tymi narzeczonymi, zobowiązany jest w sumieniu do poinformowania Urzędu Parafialnego.
Załączniki:
Pobierz plik (Apel Policji_.pdf)Apel Policji_.pdf[ ]131 kB
Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.