3 Nd wielkanocna A / 2023

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

23 kwietnia 2020
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś po Mszy św. popołudniowej, spotkanie dla rodziców tych dzieci, które przygotowują się do pełnego uczestniczenia we Mszy Św. W tym samym czasie, w salce domu parafialnego, spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z klasy 2 SP.

2. Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na akcję poboru krwi, która odbędzie się 23 kwietnia (niedziela) w budynku remizy OSP Gać w godz.: 900 – 1300. 3. W związku z ciężką sytuacją 5-cio osobowej rodziny poszkodowanej w pożarze budynku mieszkalnego w Rączynie, zwracam się z prośbą o wsparcie zbiórki na ten cel – dziś do puszek.
Za każdy gest dobroci i okazane wsparcie, serdeczne „Bóg zapłać” w imieniu Magdaleny i Adriana Niemiec.

4. W jutrzejszy poniedziałek nasze myśli i serca skierujemy do Gniezna, gdzie znajdują się relikwie Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jeszcze w tym tygodniu, we wtorek, 25 kwietnia, będziemy przeżywali także święto Świętego Marka Ewangelisty. Jednocześnie jest to Dzień Modlitw o Urodzaje.

5. W piątek, na godz.: 1630 w salce katechetycznej spotkanie dla Dzieci z Oazy a w sobotę o godz. 1700 w kościele spotkanie formacyjne dla ministrantów i Dziewczęcej Służby Eucharystycznej.

6. Bóg zapłać za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu w sobotę – proszę o podjęcie kolejki: Bogdan Worsztynowicz, Krzysztof Tonia, Bożena Szpytma, Danuta Uchman, Eugenia Wyczarska, Jolanta Polak.

7. Do Kasy Inwestycyjnej – na odnowienie polichromii wpłynęły ofiary: J.B. Worsztynowicz Gać Nr 342 = 300,00 zł; Maria Zbigniew Ulman Gać Nr 218 A = 200,00 zł; Zofia Dziedzic Gać Nr 277 = 200,00 zł + 150,00 zł (całoroczna); Gać Nr 329 = 300,00 zł; Teresa Eugeniusz Rożkowie = 200,00 zł;

8. Sakramentalnym związkiem małżeńskim mają zamiar połączyć się:
Gabriela Kamila Szpunar, c. Marka i Doroty, zamieszkała Gać, stanu wolnego i Mateusz Tobiasz Sroczyk, s. Andrzeja i Edyty, zamieszkały Sietesz, stanu wolnego. Zapowiedź 3.

Marlena Magdalena Machniak, c. Bogdana i Beaty, zamieszkała Gać, stanu wolnego i Marcin Rokicki, s. Stanisława i Małgorzaty, zamieszkały Dobkowice, stanu wolnego. Zapowiedź 2.

Klaudia Weronika Zwarycz, c. Dariusza i Anny, zamieszkała Gać, stanu wolnego i Patryk Eugeniusz Pelc, s. Marka i Krystyny, zamieszkały Markowa, stanu wolnego. Zapowiedź 2.

Anna Magryś, c. Antoniego i Grażyny, zamieszkała Handzlówka, stanu wolnego i Michał Szczepanik, s. Tomasz i Ewy, zamieszkały Gać, stanu wolnego. Zapowiedź 1.
Ktokolwiek zna istniejące przeszkody do zawarcia małżeństwa a zachodzące pomiędzy tymi narzeczonymi, zobowiązany jest w sumieniu, aby poinformować Urząd Parafialny.

9. INTENCJE

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.