27 Nd zw A / 2023

X.Proboszcz, Utworzono: . Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

8 października 2023
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Na nabożeństwo październikowe gromadzimy się w naszym kościele codziennie o godz.: 1730. Zapraszam na tę wspólną modlitwę: poniedziałek i wtorek – uczniowie klasy IV SP; środę i czwartek – uczniowie klasy V SP; piątek i sobotę – uczniowie klasy VI SP; Spotkanie „Oaza Dzieci Bożych” – w piątek o godz.: 1600;

2. W sobotę, 14 października, naszą pamięcią obejmujemy nauczycieli i wychowawców, którzy obchodzą swoje doroczne święto. To ich dzień – Dzień Edukacji Narodowej.

3. W przyszłą niedzielę, 15 października, będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski. Tego dnia swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episkopat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu Świętego Jana Pawła II.

4. "Bóg zapłać" za podjęcie kolejki, za ofiarę na kwiaty i środki czystości. W tym tygodniu proszę o podjęcie kolejki: Helena Wiglusz, Beata Balawejder, Stanisław Skupień, Barbara Szpytma, Bogdan Bącal, Aneta Dubiel, Mirek Kozubek.

5. Do Kasy Inwestycyjnej, na remont polichromii w świątyni, wpłynęły ofiary: Zofia Wiesław Bar Gać nr 116 A/7 = 120 zł (całoroczna) + 200 zł (renowacja); Gać nr 323 A = 120 zł (całoroczna) + 200 zł (renowacja); Andrzej i Marzena Duliban Gać nr 200 = 300 zł; „Bóg zapłać za już i proszę o jeszcze”.

Copyright © 2020 Parafia Wniebowzięcia NMP w Gaci. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.