Ołtarz Wniebowzięcia NMP
Kościół w Gaci
Wieniec dożynkowy 2014

5 Nd/A

1. Bóg zapłać za podjęcie kolejki. Na następny raz kościół posprzątają i przygotują: Pacuła Ludmiła, Balawender Adam, Kudła Zofia, Żelazna Elżbieta, Curzytek Grażyna.
2. Do Kasy Inwestycyjnej, na remont Kościoła, wpłynęły ofiary: bezimienna – 200,oo zł; Jeżowski Adam i Małgorzata – 200,oo zł; Szal Tadeusz Nr 407 – 100,oo zł.  „Bóg zapłać” za życzliwość i zrozumienie.
3. W piątek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Podczas osiemnastu spotkań z Bernadetą Maryja wzywała do modlitwy oraz pokuty i prosiła, aby na miejscu objawień został zbudowany kościół. Tak się też stało. Lourdes zasłynęło z licznych nawróceń i uzdrowień, stając się w krótkim czasie centrum kultu maryjnego we Francji. Dziś do Lourdes przybywają chorzy i zdrowi pielgrzymi z całego świata.
4. W niedzielę 13 lutego o godz.: 1600 spotkanie z Rodzicami tej młodzieży z klas III, którzy w tym roku przyjmą sakrament bierzmowania.
5. Również w najbliższą niedzielę około godz.: 1600 odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszam do udziału.
6. Intencje:
Ksiądz Prałat: Poniedziałek za  –  ++Szlęk Stanisław i Franciszek;
Wtorek rozpoczyna gregoriankę …
Ksiądz Proboszcz:
Nd06 – 730…; 1030 - ++Anielę Kurdziel i Marię Cyran; 1500 – za parafian;                       Pn07 – +Marię D.
Wt08 – +Marię D.
Śr09 - ++Adelę i Jacka Brożbar;